«Динамо» обрало форму на матч 1-го туру
Сьогодні відбулася традиційна нарада представників клубів напередодні матчу першого туру чемпіонату України, в якому «Динамо» зустрінеться з ФК «Волинь» (Луцьк). Джерело: переклад:
Одним з питань був вибір сторонами ігрової форми. Отже, динамівці зіграють у білих кольорах, а гості - в червоних.