«Динамо» обрало форму на матч 1-го туру

Динамо Київ 18 Липня, 08:23
«Динамо» обрало форму на матч 1-го туру

«Динамо» обрало форму на матч 1-го туру



Сьогодні відбулася традиційна нарада представників клубів напередодні матчу першого туру чемпіонату України, в якому «Динамо» зустрінеться з ФК «Волинь» (Луцьк).



Одним з питань був вибір сторонами ігрової форми. Отже, динамівці зіграють у білих кольорах, а гості - в червоних.



Джерело:

fcdynamo.kiev.ua,

переклад:

https://1927.com.ua/