Ігор Суркіс: «Від нас йдуть кращі». ВІДЕО

Динамо Київ 19 Вересня, 15:03
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс поспілкувався з журналістами після прощання з Андрієм Гусіним.

«Андрій Гусін - серце «Динамо» та збірної України. Він був патріотом, громадянином нашої з вами країни. Таким і залишився до останньої хвилини свого життя. Висловлюю щирі співчуття всій динамівській сім'ї», -

розповів Суркіс.

«Ця трагедія не вкладається в моїй голові. Від нас йдуть кращі: Валентин Белькевич, Андрій Баль, а зараз і Андрій Гусін. Ми будемо пам'ятати його. Зробимо для сім'ї все, що зможемо. Дуже тяжко...» -

завершив Ігор Михайлович, передає «1+1»

.