«Динамо» зіграє з «Фенербахче» у своєму останньому єврокубковому матчі сезону, початок — о 22.00.
Микола Шапаренко, який зараз відновлюється від травми хрестів, приїхав у Польщу, щоб підтримати своїх партнерів по команді.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Динамо» зіграє з «Фенербахче» у своєму останньому єврокубковому матчі сезону, початок — о 22.00.
Микола Шапаренко, який зараз відновлюється від травми хрестів, приїхав у Польщу, щоб підтримати своїх партнерів по команді.