Руслан Фомін: «Після двох поразок поспіль «Динамо» має реабілітуватися. Тим паче, що повертається Пономаренко»

Динамо Київ 17 Квітня, 10:05
Колишній форвард «Шахтаря» та «Металіста» Руслан Фомін вважає, що «Динамо» сьогодні обіграє «Зорю».

«Я думаю, що після двох поразок поспіль «Динамо» все ж має реабілітуватися. Передбачаю, що кияни виграють цей матч з рахунком 2:0.

Повертається Матвій Пономаренко. Не вистачало, звичайно, форварда», - підкреслив Фомін.