«Я думаю, що після двох поразок поспіль «Динамо» все ж має реабілітуватися. Передбачаю, що кияни виграють цей матч з рахунком 2:0.
Повертається Матвій Пономаренко. Не вистачало, звичайно, форварда», - підкреслив Фомін.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Я думаю, що після двох поразок поспіль «Динамо» все ж має реабілітуватися. Передбачаю, що кияни виграють цей матч з рахунком 2:0.
Повертається Матвій Пономаренко. Не вистачало, звичайно, форварда», - підкреслив Фомін.