«Динамо» прибуло в Марбелью

Динамо Київ 13 Січня, 20:05
Фото: ФК Динамо
У першій половині дня динамівці здійснили трансфер із Києва до Марбельї, де традиційно проводять перші навчально-тренувальні збори.

Після чотиригодинного перельоту до міжнародного аеропорту Малаги «біло-сині» ступили на іспанську землю, яка зустріла делегацію з Києва сонячною та теплою погодою.

Із Малаги команда відправилася до готелю The Westin La Quinta Golf Resort & Spa, який розташовано всього у кілометрі від Футбольного центру Марбельї (Marbella Football Center), у якому наша команда тренуватиметься впродовж найближчого місяця.

Вдень стовпчики термометрів піднялися до позначки +19°С, що дуже контрастує з українськими морозами. Проте часу на акліматизацію немає - вже ввечері першого дня на динамівців чекає перше тренування на першому зборі цього року.