Після чотиригодинного перельоту до міжнародного аеропорту Малаги «біло-сині» ступили на іспанську землю, яка зустріла делегацію з Києва сонячною та теплою погодою.
Із Малаги команда відправилася до готелю The Westin La Quinta Golf Resort & Spa, який розташовано всього у кілометрі від Футбольного центру Марбельї (Marbella Football Center), у якому наша команда тренуватиметься впродовж найближчого місяця.
Вдень стовпчики термометрів піднялися до позначки +19°С, що дуже контрастує з українськими морозами. Проте часу на акліматизацію немає - вже ввечері першого дня на динамівців чекає перше тренування на першому зборі цього року.