Двоє українських футболістів намагались в'їхати на територію Ізраїлю по запрошенню клубу «Бней-Сахнін», повідомляє
новинна служба корпорації Кан
. Імена не зазначаються.У Твіттері новинної служби повідомляється, що гравцям було відмовлено у в'їзді через те, що вони не назвали причину. Спочатку вони говорили, що прилетіли в статусі туристів, але потім виявилось, що вони прагнуть отримати місце в складі футбольної команди.
У ситуацію намагались втрутитись Футбольна асоціація та арабський депутат Кнессета Ахмат Тібі, але після розмови з прикордонною службою вони погодились, що заборона на в'їзд була справедливою.