Григорчук: «Я не прихильник кидати молодих гравців відразу в бій»

Футбол України 27 Січня, 18:53
Український тренер розповів про першу перемогу «Астани» на зборі.

Роман Григорчук повернувся до виконання обов'язків головного тренера «Астани» і вчора його команда переграла «Аль-Васл» (3:2). Український тренер так прокоментував цю перемогу.

- В цілому провели хороший спаринг, в умовах, які не завжди властиві матчів на зборах. Ми зіграли на хорошому стадіоні з сильним суперником, при цьому спочатку домовившись, що в разі вилучення футболіст, який отримав червону картку не може бути замінений. Так в результаті і вийшло, що ми більшу частину часу провели в меншості, проте здобули перемогу, а найважливіше, отримали корисний досвід і інформацію для подальшої роботи.

- В ОАЕ з командою велика група молодих футболістів, як вони себе проявляють і чи отримають вони шанс в найближчих іграх?

- Обов'язково, ми запросили їх на збори, щоб побачити їх можливості. Але я не прихильник кидати молодих гравців відразу в бій, їх потрібно підготувати, плюс рівень суперника досить високий. Надалі, звичайно, вони отримають свій ігровий час на цьому зборі, але більше шансів у них буде на другому НТЗ в Туреччині, де у нас заплановано вже більше товариських ігор. Що стосується тренувальних занять, то молодь себе дуже добре проявляє і своїм ставленням виправдовує запрошення на збір з основним складом.

- Чи задоволені ви в цілому, як проходить збір?

- Головний плюс проведення навчально-тренувальних зборів в Еміратах - це сталість погоди, що дозволяє нам без зривів вести планомірну підготовку до сезону. Це має величезне значення. Тому хочеться подякувати керівництву клубу за те, що створили чудові умови для проведення збору.