СК «Дніпро-1» підписав контракт з 15-річним футболістом

Футбол України 8 Травня, 13:21
Вихованець дніпровської Академії підписав свій перший професійний контракт

Вихованець дніпровської Академії Єгор Ярмолюк (народився 1 березня 2004 року) підписав свій перший професійний контракт – юний півзахисник поставив свій підпис під трирічною угодою з СК «Дніпро-1».

Нагадаємо, що минулої зими Єгор провів збори із основним складом команди і навіть взяв участь у чотирьох спарингах, в яких відзначився результативною передачею.

Зараз Ярмолюк виступає за команду Академії U-15 в Дитячо-юнацькій футбольній лізі України. За півтора роки на рівні ДЮФЛУ на його рахунку 26 матчів і 22 забитих м’ячі (11 матчів, 10 голів у поточному сезоні).