Стало відомо, коли УПЛ планує повернутися до формату 14 клубів

Футбол України 3 Липня, 16:32
Ведучий «Профутболу» Ігор Циганик розповів, коли УПЛ розширить чемпіонат України.

За інформацією журналіста Ігоря Циганика, з сезону 2020/21 УПЛ планує розширити чемпіонат з нинішніх 12-ти клубів до 14-ти учасників.

А вже з сезону 2021/22 повернутися до звичного раніше формату з 16 командами.

За словами журналіста, спостерігається певна фінансова стабільність у більшості клубів, в тому числі в Першій лізі, де з'явилося багато бажаючих виступати в УПЛ.

Це стосується «Металіста-1925», «Волині», «Чорноморця», «Інгульця», «Оболоні-Бровар» та інших.

Сезон 2019/20 пройде у форматі 12-ти клубів.