Вихованець одеського футболу прийняв болгарське громадянство

Футбол України 23 Квітня, 17:09
Вихованець одеського футболу Борис Тащі, який закінчив ДЮСШ №11 і перебрався в одеський «Чорноморець», після чого тривалий час намагався заграти в московському «Динамо», отримав болгарське громадянство.

Вихованець одеського футболу Борис Тащі, який закінчив ДЮСШ №11 і перебрався в одеський «Чорноморець», після чого тривалий час намагався заграти в московському «Динамо», отримав болгарське громадянство.

В даний час Борис захищає кольори дублюючого складу німецького «Штутгарта», який виступає в третій Бундеслізі,

пише «

pobeda.od.ua

».



Таким чином, Тащі, судячи з усього, в майбутньому цілком може отримати запрошення в національну збірну не тільки України, а й Болгарії. Але для цього йому необхідно показувати хорошу гру і забивати побільше голів, що важливо для нападника.