Євген Коноплянка: «Не здивуюся, якщо ми виграємо Лігу Європи»

Футбол України 27 Квітня, 09:20
Півзахисник «Дніпра» Євген Коноплянка прокоментував вихід своєї команди до півфіналу Ліги Європи та шанси на перемогу в турнірі.

Півзахисник «Дніпра» Євген Коноплянка прокоментував вихід своєї команди до півфіналу Ліги Європи та шанси на перемогу в турнірі.

«Чудо для «Дніпра»? Думаю, так. Ми цього заслуговуємо. Багато хто не вірив, але я вірив. Все реально.

Не здивуюся, якщо ми виграємо Лігу Європи. Головне - це настрій. Ви ж бачите, яка у нас команда. Це один кулак.

Упевнений, що з такою командою нам вже скоро можна брати Лігу чемпіонів», -

заявив Коноплянка в ефірі програми «ПроФутбол».