Ведучий програми «Великий футбол» Олександр Денисов повідомив, що луцька «Волинь» може втратити шість очок через заборгованість по заробітній платі перед колишнім футболістом Олегом Герасимюком.
- Луцька «Волинь» все-таки ризикує втратити 6 очок. За негласним договором, Федерація футболу очікувала, що клуб розрахується зі своїм футболістом Олегом Герасимюком до 29 березня, проте формула успіху деяких клубів щодо своїх гравців - гроші були, гроші будуть, але зараз для тебе грошей не виявилося - є актуальною і для цього випадку. Що обурює Герасимюка: незважаючи на невиконання клубом даних обіцянок, Федерація не поспішає знімати очки з «Волині», -
сказав Денисов в ефірі каналу «Футбол 1».