Відомий російський коментатор Олександр Шмурнов у своєму «Твіттері» привітав «Дніпро» з перемогою над італійським «Наполі».
«Вітаю! Хоч і вболівав за «Наполі
»
. Але - молодці, солідно зіграли і по-мужицьки витримали»
,- пише
Шмурнов.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Відомий російський коментатор Олександр Шмурнов у своєму «Твіттері» привітав «Дніпро» з перемогою над італійським «Наполі».
«Вітаю! Хоч і вболівав за «Наполі
»
. Але - молодці, солідно зіграли і по-мужицьки витримали»
,- пише
Шмурнов.