Євген Селезньов: «Мрію повернутися в Донецьк»

Футбол України 7 Червня, 10:27
Нападник «Дніпра» та збірної України Євген Селезньов в ефірі передачі «Моя гра» з Аллою Бублій на телеканалу «Футбол 1» заявив, що поки не може нічого сказати про своє майбутнє та розповів, що мріє повернутися в Донецьк.

Нападник «Дніпра» та збірної України Євген Селезньов в ефірі передачі «Моя гра» з Аллою Бублій на телеканалу «Футбол 1» заявив, що поки не може нічого сказати про своє майбутнє та розповів, що мріє повернутися в Донецьк, - інформує

footboom.com.

- Тебе сватають в різні закордонні клуби. Частка правди в цьому є?



- Добре хоч заміж не сватають (сміється). Якась частка правди в цьому є.



- Хотів би залишитися в «Дніпрі»?



- Зараз мені важко відповісти на це питання.



- Про що зараз мріє Євген Селезньов?



- Повернутися в Донецьк. Мрію повернутися додому.



- У тебе в Донецьку є дім. Як там?



- Поки що все нормально. Не від мене залежить. Я перший час дуже переживав дуже сильно. Не тільки я, вся сім'я переживала. Далеко від дому...



- Коли останній раз був в Донецьку?



- Більше року.