Захисник збірної України В
’ячеслав Шевчук
пр
окоментував матч кваліфікації Євро-2016 з Люксембургом (3:0) у флеш-інтерв
’
ю каналу «Футбол 1».
- Перший тайм у нас вийшов дуже важким - на початку гри ми пропустили контратаку, в якій нас врятувала штанга, це була наша удача. Потім ми створили ряд моментів, але не стовідсоткових. Однак на початку другого тайму ми були агресивні в атаці, забили два м'ячі, потім - третій. Гра пішла так, як ми перед нею домовлялися.
- Люксембург в першому таймі «поставив автобус»?
- Вони дуже добре оборонялися. Люксембург - хороша і кваліфікована команда. Я не хотів би, щоб наші журналісти думали, що збірна Люксембургу - дуже слабка. Вони провели багато хороших ігор, у них кваліфіковані футболісти, які грають в хороших чемпіонатах. Тому те, що журналісти нагнітали про слабку команду, на нас, можливо, не дуже добре подіяло. Але Михайло Іванович показував нам багато матчів збірної Люксембургу, так що ми були готові до того, що у них організована команда, яка може доставити нам неприємності.
- Після першого тайму здавалося, що неприємності насправді можуть бути. Що тренер змінив у перерві?
- У нас спочатку була установка на високий пресинг. В принципі, це у нас виходило - ми не давали люксембурзьцям контролювати м'яч. У них за всю гру вийшли дві контратаки, за рахунок того, що ми неправильно перебудувалися.
- Після першого гола стало зрозуміло, що Люксембургу складно буде зрівняти рахунок.
- Так, перший м'яч підняв нам настрій і додав сили. А при рахунку 2:0 вже з'явилася впевненість, що все буде спокійно.
- Під кінець матчу стала помітна перевага України в класі і фізичних кондиціях.
- Думаю, що ми і так сильніші за Люксембург і фізично, і в класі. Але футбольне поле завжди показує, що дисципліна може побити клас.
- Які залишаться спогади після двох поєдинків з Люксембургом?
- Я бачу, що команда Люксембургу зростає. Думаю, що якщо ми і в наступному відбірковому циклі будемо проти них грати, то вони стануть ще на порядок сильніше. Для нас сьогоднішній матч склався важко ще й тому, що це остання гра, всі вже хочуть відпочити. Це був дуже важкий сезон - особливо для нас, футболістів «Шахтаря», адже ми весь рік грали не вдома. За півроку ми зробили 60 перельотів, це дуже складно. Вихідних у нас немає, постійно відновлення та ігри. Без своїх уболівальників і свого стадіону - повірте, це дуже важко, -
сказав Шевчук.