​Дерліс Гонсалез: «Чому б не порибалити з Рибалкою та Рибкою?»

Динамо Київ 31 Липня, 08:40
Годину тому 21-річний парагвайський півзахисник став київським динамівцем, а відразу після підписання розрахованого на п'ять сезонів контракту дав інтерв'ю «СЕ» в Україні» і клубним медіа

- Вдячний за довіру президенту «Динамо»: перехід в клуб з таким ім'ям та історією для мене велика честь, - такі слова, вимовлені новачками відразу після підписання контракту, зазвичай виглядають трохи шаблонно, однак в устах Гонсалеса вони пролунали гранично щиро.



- Величезним стимулом проявити себе в новій команді є факт її виступу в Лізі чемпіонів, - цитує Гонсалеза «СЕ».





Повторюся: я приїхав у великий клуб. А все інше мене не цікавить. Тепер з'явиться можливість порадувати київських уболівальників результативною грою. Розраховую адаптуватися в Києві якомога швидше - ніж мені, не сумніваюся, допоможуть партнери по команді. І, звичайно ж, помічник головного тренера Рауль, з яким у нас спільна рідна мова.



Вчора відбулася розмова і з Сергієм Ребрович та Раулем Ріанчо. Зараз відлітаю до Швейцарії, а вже в понеділок повернуся з сім'єю.



Ліга чемпіонів? Один гол я забив на «Сантьяго Бернабеу», два - в Базелі у ворота «Порту».

(Задумливо посміхається)

. Це приємні спогади, але на новому місці мені доведеться показувати те, на що я здатний, з нуля.



Після медобстеження я розмовляв з лікарем «Динамо»

(Леонідом Мироновим. - Прим. Д. І.)

, і він сказав, що після тижневої реабілітації мені дозволять пробіжки. А там і повноцінні тренування не за горами.



Збірна Паргваю? Дві зустрічі мають відбутися в жовтні і листопаді. Але оскільки вони офіційні і проводяться в календарні вікна ФІФА, не думаю, що це якимось чином вступить в протиріччя з інтересами моєї нової команди.



Моя сім'я завжди ходить на футбол. Повинно статися зовсім вже щось несподіване, щоб вона пропустила гру з моєю участю. Приїде дочка, дружина, тітка. Ми будемо жити в Києві дружною родиною.



Зі свого боку, докладу максимум зусиль, щоб стати гравцем основного складу, адже поки я ним не є. Мені треба багато працювати, а вже тренери визначать місце на полі. Я готовий діяти на обох флангах і вже сказав про це тренерам. А так-то, я - виключно правша.



По поверненям в захист до мене не було нарікань і в «Базелі», де аналогічний підхід. Так що динамівські тренери будуть задоволені.



В Парагваї я грав під нападниками, в «Базелі» - фланговим. Сподіваюся, моя універсальність виявиться корисна «Динамо».



В «Динамо» є Рибалка та Рибка? (Посміхається). Не знав.

(Дерліс є фаном риболовлі, - прим. ред).

Сумніваюся, що найближчим часом у нас з'явиться така можливість: попереду Ліга чемпіонів. Але в принципі чому б ні...