Після сьогоднішніх матчів плей-офф Ліги чемпіонів вирішилася доля київського «Динамо». Разом з «Галатасараєм» та «Олімпіакосом» «біло-сині» потрапили у третій кошик.
Відзначимо, що «Шахтар» ще має шанси потрапити у другий кошик.
Кошик 1: «Барселона» (Іспанія), «Баварія» (Німеччина), «Челсі» (Англія), «Бенфіка» (Португалія), ПСЖ (Франція), «Ювентус» (Італія), «Зеніт» (Росія), ПСВ
(Нідерланди).
Кошик 2: «Реал» (Іспанія), «Атлетіко» (Іспанія), «Порту» (Португалія), «Арсенал» (Англія), «Манчестер Сіті» (Англія), «Валенсія» (Іспанія).
Кошик 3: «Олімпіакос»
(Греція)
, «Галатасарай»(Турція)
, «Динамо» Київ(Україна).
Кошик 4: «Гент»
(Бельгія)
, «Динамо» З(Хорватія)
, «Маккабі» Тель-Авів(Ізраїль),
«Мальме»(Швеція).