«Динамо» у третьому кошику

Динамо Київ 25 Серпня, 21:46
​Київське «Динамо» потрапляє у третій кошик при жеребкуванні групового етапу Ліги чемпіонів.

Після сьогоднішніх матчів плей-офф Ліги чемпіонів вирішилася доля київського «Динамо». Разом з «Галатасараєм» та «Олімпіакосом» «біло-сині» потрапили у третій кошик.

Відзначимо, що «Шахтар» ще має шанси потрапити у другий кошик.

Кошик 1: «Барселона» (Іспанія), «Баварія» (Німеччина), «Челсі» (Англія), «Бенфіка» (Португалія), ПСЖ (Франція), «Ювентус» (Італія), «Зеніт» (Росія), ПСВ

(Нідерланди).

Кошик 2: «Реал» (Іспанія), «Атлетіко» (Іспанія), «Порту» (Португалія), «Арсенал» (Англія), «Манчестер Сіті» (Англія), «Валенсія» (Іспанія).

Кошик 3: «Олімпіакос»

(Греція)

, «Галатасарай»

(Турція)

, «Динамо» Київ

(Україна).

Кошик 4: «Гент»

(Бельгія)

, «Динамо» З

(Хорватія)

, «Маккабі» Тель-Авів

(Ізраїль),

«Мальме»

(Швеція).