«Тренер «Реала» Рафаель Бенітес користується нашою підтримкою. Ми довіряємо йому. Я розумію гнів уболівальників. Але ми вважаємо, що зараз час для холоднокровної, серйозної і згуртованої роботи», -
сказав він.
«Прошу уболівальників підтримувати команду і футболістів. «Реал» дуже погано зіграв з «Барселоною». Але це не питання неправильного ставлення гравців до справи. У той же час я поважаю всі виступи фанатів. Зрозуміло, що у «Реала» вимогливі вболівальники», -
цитує Переса
sports.ru.