«Шахтар» вирушив до Америки

Футбол України 10 Січня, 18:43
10 січня о 18:45 літак з футболістами і тренерським штабом «гірників» на борту вирушив на першу частину зимових зборів. Команда взяла курс на Франкфурт, звідки вранці 11 січня вилетить до Америки.

Мірча Луческу взяв із собою наступних гравців:



Воротарі: Богдан Сарнавський, Антон Каніболоцький, Андрій Пятов;



Захисники: Олександр Кучер, В'ячеслав Шевчук, Іван Ордець, Микола Матвієнко, Дарійо Срна, Сергій Кривцов, Ярослав Ракицький;



Півзахисники: Тарас Степаненко, Василь Кобін, Максим Малишев, Віктор Коваленко, Андрій Коробенко;



Нападники: Олександр Гладкий, Гіоргі Арабідзе, Андрій Борячук, Олександр Зубков.



Нагадаємо, бразильці, хорват Едуардо і аргентинець Факундо Феррейра приєднаються до команди безпосередньо на місці проведення зборів.