«Гірники» прилетять до Львова 25 жовтня, напередодні гри на Кубок України проти «Олександрії», а полетять тільки 29 жовтня, після матчу чемпіонату з одеським «Чорноморцем», повідомляє terrikon.com.
Нагадаємо, що на матч із «Чорноморцем» «Шахтар» заманює вболівальників безкоштовною кавою.