Український нападник «Карабюкспора» Євген Селезньов прокоментував перемогу над «Генчлербірлігі» (1:0), в матчі проти якого 31-річний футболіст відзначився переможним голом.
- Місцевий чемпіонат - пристойного рівня. У нас колектив злагоджений, можливо, це і є головною причиною непоганих результатів «Карабюкспора». А швидше адаптуватися, знову ж таки, мені допомагають партнери. Сподіваюся, я вже свій у цьому колективі ...
- Ти задоволений своїм статусом в команді?
- Безумовно. Тренер мені довіряє, а футболіста це не може не радувати. У грі намагаюся відповідати наставнику взаємністю.
- Ти з партнерами якось відзначаєш перемоги?
- Зараз поїдемо відпочинемо.
- В ресторан?
- Звичайно. В Анкару.
- Далеко?
- Година їзди.
- Які завдання «Карабюкспора» в чемпіонаті?
- Як таких цілей у нас немає. Нам потрібно намагатися добиватися максимального результату в кожному поєдинку, а де ми врешті-решт прийдемо, подивимося після останнього туру.
- Постійна ігрова практика і результативність допоможуть тобі повернутися в збірну України?
- Хочеться на це сподіватися. Але ви самі розумієте, що це не від мене залежить. Принаймні, я роблю для цього все можливе. До матчу з Хорватією ще є час ...
- З тренерами збірної ти на зв'язку?
- Так,
- сказав Селезньов в інтерв'ю zbirna.com.