Прекрасний перфоманс вболівальників «Динамо»
Матч проти «Зорі» є останнім домашнім поєдинком «Динамо» у сезоні. Під завершення чемпіонату та з нагоди 90-річчя клубу – вболівальники «біло-синіх» вивісили розкішний банер.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua