Олександр Бабич внесе мінімальні зміни порівняно з поєдинком проти «Зорі». Безрук залишиться на останньому рубежі. В центрі захисту вийдуть Аблітаров та Азацький, оскільки Хочолава травмований. А ось на флангах оборони повинні зіграти Люлька та Каплієнко, які пропускали попередній тур через дискваліфікації. В такому випадку Данченко зіграє в опорній зоні, тим більше, що Андрієвський не може бути задіяний за умовами оренди, а Ковалець дискваліфікований. Допомагатиме йому Владислав Кабаєв. Третьяков та Коркішко атакуватимуть з флангів, на вістрі вийде Хобленко, тоді як Барилко розташується трохи нижче.
Склад «Динамо» спрогнозувати значно важче, оскільки Сергій Ребров, швидше за все, знову випустить резервістів. Втім, Коваль повинен залишитись на останньому рубежі, Максиму зараз важливо відчути впевненість та довіру. В центрі захисту, припустимо, зіграють Бурда, Пантіч та Кадар, тоді як Очігава замінить зліва Антунеша. Справа немає альтернативи Морозюку. Шепелєв повернеться в центр поля, поруч з ним може зіграти як Сидорчук, так і Рибалка. Буяльський та Циганков замінять Гармаша та Ярмоленка, хоча Андрій в підсумку все ще може з’явитись на полі. Яремчук зіграє на вістрі.