13-го червня о 16:00 на офіційному каналі ФК «Динамо» Київ розпочнеться відеоконференція з Олександром Хацкевичем.
2-го червня Олександра Миколайовича було призначено головним тренером «Динамо», 19-го червня команда виходить із відпустки. Незважаючи на відносне затишшя у футбольному житті, питань та завдань, які вирішує Хацкевич у цей період, більш ніж достатньо. Більшість із них пов'язана зі складанням планів підготовки, тренувального процесу, кадровими питаннями та багато-багато іншого.
У своєму першому інтерв'ю клубним медіа, яке відбулося відразу після підписання контакту, Олександр Хацкевич окреслив поставлені перед ним завдання, назвав штат помічників, плани на найближчий період. Тепер час для більш ґрунтовної бесіди з 43-річним фахівцем, який, як сподіваються всі вболівальники, приведе «Динамо» до нових перемог.
Одним із блоків конференції будуть питання від уболівальників. Залишити їх можна на динамівській сторінці у Facebook, найцікавіші будуть поставлені головному тренеру «Динамо».