Київське «Динамо» готове надати Олександру Гладкому статус вільного агента. Це трапиться у тому випадку, якщо нападник знайде команду, яка готова платити йому відповідну зарплату.
Додамо, що Гладкий розірвав співпрацю зі своїм агентом Вадимом Шаблія і сам шукає варіанти продовження кар'єри.
Нагадаємо, контракт Гладкого з «Динамо» дійсний до літа 2019 року.