«Тільки Київ, тільки перемога! Всіх уболівальників «Динамо» з перемогою», - підписав світлину Андрій.
Як динамівці святкували перемогу над «Шахтарем»
Капітан київського «Динамо» Андрій Ярмоленко поділився фото з роздягальні «біло-синіх» після переможного матчу в Харкові.