Віктор Вацко: «Якщо замість травмованого Хачеріді не вийшов Пантич - це говорить про рівень Пантича і довіру тренера до нього»

Динамо Київ 13 Серпня, 20:06
Відомий футбольний коментатор та експерт — про київське «Динамо».

«Здавалося б, у киян була легка перемога: забили три м'ячі, могли забити ще чотири. У першому таймі Зірка - молодці, дуже добре захищалися, дисципліновано грали, але проблема нашого футболу в чому? Проти лідерів команди після пропущеного м'яча перестають грати, вони не знають, що робити. Детальніше про Динамо:

Перший момент: 4-4-2. Хацкевич намагається грати в два нападники, він у пошуку. Ярмоленко грає як другий форвард і в принципі, забив Мбокані, забив два Ярмоленко. Нападники Динамо забили.



Другий момент: Щодо проблеми Динамо, зокрема після цього матчу. Це актуально перед єврокубками і складним графіком. Проблема в обороні: якщо травмується центральний захисник і тренер випускає замість нього атакувального центрального хавбека, а опорного хавбека садить на позицію центрального захисника, в ситуації, коли на лаві запасних є центральний захисник — це говорить про «великий» рівень гри того захисника, який сидить на лаві запасних. Якщо замість травмованого Хачеріді не вийшов Пантич - це говорить рівень Пантича і довіру тренерського штабу до нього.



Третій момент: Віда. Ні для кого не секрет, що Домагой лідер оборони Динамо останніх років, найстабільніший центральний захисник Динамо. Зараз пишуть про 2 мільйони, хоча все ще може перевернутися. Якщо Віда назве Динамо цифру - Динамо погодиться на неї. Але історія з гіпотетичним трансфером Віди - це проблема для Динамо.



Четвертий момент: Щодо Піварича...він не грав в Динамо Загреб останні матчі, не витримував конкуренції. Насправді, про Йосіпа зараз дуже багато різної інформації: від того, що він сильний топ-гравець, гравець національної збірної Хорватії, до того, що в Хорватії деякі футболісти, особливо з загребського Динамо потрапляють до збірної, тому що їх потрібно розіграти, розкрутити і продати. Мені хочеться побажати киянам, щоб він був хорошим якісним захисником, який підсилить команду і допоможе успішно грати в єврокубках і досягнути успіху в чемпіонаті.

Але придбання останніх двох захисників, Пантича і Кадара...Кадара як лівого захисника, а він зараз заявляє, що йому краще грати в центрі. Пантич не грає, коли травмований останній центральний захисник. Думаю, Хацкевичу зараз не смішно. У нього календар і Ліга європи. Кого ставити? Ващука, який у команді ветеранів?».