Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

Динамо Київ 20 Серпня, 19:05
Головний тренер київського «Динамо» поспілкувався з пресою після розгромною перемогою над «Сталлю».

- Результат нас влаштовує, а от гра - ні. Команда грала трохи вальяжно, особливо у другому таймі. Та й з переходом із оборони в атаку були проблеми. Ми повинні доводити ті моменти, які маємо, хоча б до удару по воротах.

- Чи зможе Піварич відновитися до матчу з «Марітіму»? Ви вирішили хто буде грати в цьому поєдинку в обороні?

- У Піварича досить серйозно розсічення - глибоке і дуже велике. Я не зможу сказати, у якому він стані буде і чи зіграє в четвер. Він ще й без ігрової практики залишився. Нам доведеться шукати якісь варіанти. Подивимося. Буде день - буде їжа.

- Чи правдива інформація про те, що Віда вже підписав контракт з «Бешикташем»? Чи буде він грати з португальцями?

- Він буде готуватися до цього поєдинку.