Головний тренер португальського «Марітіму» Даніел Рамуш прокоментував перемогу своєї команди над «Боавіштою» (1:0) у вчорашньому матчі чемпіонату Португалії.
«Є ситуації, коли потрібно ризикувати. І сьогодні я пішов на цей ризик свідомо, надавши можливість відпочити шістьом футболістам нашого складу напередодні матчу-відповіді з київським «Динамо» в Лізі Європи. Дуже важко грати на такому газоні двічі протягом 72 годин. Крім того, це стало гарною нагодою подивитися в справі інші поєднання гравців.
В результаті хотів би подякувати тим виконавців, які сьогодні вийшли на поле і здобули перемогу - я пишаюсь тим, що вони себе проявили найкращим чином. Вважаю, що прийняте рішення про відчутну ротації складу виправдало себе. Думаю, що футболісти, які отримали сьогодні відпочинок, проявили б себе гірше», - сказав Рамуш.
Нагадаємо, матч-відповідь між «Динамо» і «Марітіму» відбудеться в найближчий четвер в Києві на НСК «Олімпійський». Перший поєдинок між суперниками завершився нульовою нічиєю.