Як виявилось, претендентом на гімн команди є творіння Павла Склярова (виконавець) і Володимира Хоменка (поет і композитор). Прослухавши дану композицію, складається враження, що тебе відкинуло в кінець 90-их на традиційну програму вітань, де під «фанеру» виконують свої композиції Павло Зібров, Іво Бобул та Іван Попович.
Хоча, київський клуб вже встиг спростувати дану інформацію, все-таки не покидає думка про те, що ЗМІ просто налякали менеджмент «Динамо» і ті відмовились від своєї ідеї.
Звичайно, що ця пісня знайде своїх прихильників зі старшого покоління, яке звикло до пісень такого плану, тому переконувати щодо неправильності вибору гімну - марна справа. Можна лише з впевненістю додати, що сучасній молоді такий хід подій навряд чи сподобається, адже щось схоже вже є у донецького «Шахтаря», гімн якого перекликується з часами «совка».
Сумнівно, що «динамівцям» і справді потрібен новий футбольний гімн, адже теперішній варіант - сучасний трек з інформаційним наповненням, де перекликуються колишні досягнення з сучасними. Тому пісня гурту «СКАЙ» - «Ми - це «Динамо» - хороше компромісне рішення.
Ми зробили вибірку футбольних гімнів команд-учасниць української Прем'єр-ліги:
- «Шахтар»
- «Динамо»
- «Зоря»
- «Олімпік»
Гімн донецької команди за посиланням.
- «Олександрія»
Гімн клубу зможете прослухати тут.
- «Чорноморець»
- «Сталь».
Гімн клубу зможете прослухати тут.
- «Зірка»
- «Маріуполь»
- «Верес»
- «Карпати»