Три думки про те, як «Динамо» вибило «Марітіму»

Динамо Київ 24 Серпня, 20:31
Завершився матч-відповідь плей-оф Ліги Європи.

Як повідомляє Depo.Сектор, після виїздної нічиєї - 0:0, «Динамо» на класі здолало португальців вдома - 3:1. Отож по «гарячих слідах» пропонуємо перші враження від матчу.

«Марітіму» - не суперник «Динамо». Між командами насправді існує прірва в класі. Якщо в Португалії завдяки рідним стінам і щедрому поливу газону суперники киян змогли створити собі сприятливі умови та нав'язати боротьбу, то вже в першому таймі на «Олімпійському» все стало на свої місця. Найважливіше, що динамівці змогли врешті виправити погану реалізацію моментів. Проте хіба могло бути інакше в протистоянні з командою, яка коштує менше, аніж один Андрій Ярмоленко.

Хацкевич визначився зі складом. Білоруський тренер визначив для себе футболістів на яких опиратиметься в найближчих поєдинках. І якщо життя ще вносить корективи в захисну ланку киян, то зв'язка атакувальних футболістів Гармаш-Гонсалес-Ярмоленко-Мбокані стабільно діє у кожному матчі. Окрім того ці четверо є однозначно сильнішими, аніж захист суперника. Відтак, кожна нестандартна дія футболістів «Динамо» в атаці змушувала помилятися суперників.

«Динамо» перестало «мучитися» на полі. З приходом Олександра Хацкевича у киян зник прагматичний стиль ведення поєдинку. В часи Реброва голи давалися команді аж надто важко. Тепер же в завершальній стадії з'явилась легкість і непрогнозованість. Зважаючи, що з нових футболістів у білоруса лише Мбокані, то правильно припустити, що такий «веселий футбол» є філософією, а не збігом обставин. Вийнятком поки є провальний поєдинок в Швейцарії з «Янг Бойз». Але там мабуть варто списати все на аж надто незручний синтетичний газон стадіону.