У своєму профілі в Facebook Шахов написав наступне:
«Ну ось тепер можна сказати, що свято вдалося!!! Хіба що Утрехт і Олександрія засмутили. Не розумію тільки, чому «Динамо» при Хацкевичу вдома і в гостях дві величезні різниці».
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
У своєму профілі в Facebook Шахов написав наступне:
«Ну ось тепер можна сказати, що свято вдалося!!! Хіба що Утрехт і Олександрія засмутили. Не розумію тільки, чому «Динамо» при Хацкевичу вдома і в гостях дві величезні різниці».