Андрій Шахов: «Не розумію, чому «Динамо» при Хацкевичу вдома і в гостях - дві величезні різниці»

Динамо Київ 25 Серпня, 06:19
Заступник головного редактора журналу «Футбол» поділився враженнями від учорашніх ігор Ліги Європи.

У своєму профілі в Facebook Шахов написав наступне:

«Ну ось тепер можна сказати, що свято вдалося!!! Хіба що Утрехт і Олександрія засмутили. Не розумію тільки, чому «Динамо» при Хацкевичу вдома і в гостях дві величезні різниці».