«Мілан» неймовірно активний на трансферному ринку. Вони всього за літо купили повноцінний склад з 11 гравців.
Всі дані про вартість взяті з Transfermarkt. Зазначимо, що Франк Кессі, Нікола Калініч і Фабіо Боріні орендовані з правом викупу: 19 мільйонів євро виплачені в цьому році, а фактична вартість угод буде значно вищою.
Кессі орендований на два роки, повна вартість - не 8 мільйонів євро, а 28. Калініч буде викуплений наступного літа і обійдеться «Мілану» не в 5, а в 25 мільйонів євро. Схожа історія з Боріні, але він коштує дешевше.
Така схема зручна «Мілану» в контексті фінансового фейр-плей - краще розбити платежі на кілька років, ніж потім страждати через одну активну кампанію.