- Я дуже вдячний за те, що київське «Динамо» виконало мою мрію про можливість пограти у великому європейському клубі! Буду старанно працювати на тренуваннях, щоб допомогти «Боруссії» досягти найвищих цілей, до яких завжди прагну і я сам, - цитує Ярмоленка офіційна сторінка німецького клубу на Фейсбуці.
Андрій Ярмоленко: «Дуже вдячний, що «Динамо» виконало мою мрію»
Тепер вже екс-футболіст «Динамо» Андрій Ярмоленко подякував клуб за можливість перейти в дортмундську «Боруссію», щоб проявити себе на більш високому рівні.