Стефано Векки вважає, що київський клуб - команда високого рівня, а результати матчів «Динамо» завжди непередбачувані.
Нагадаємо, «біло-сині» проведуть матчі з «Інтером» вдома і на виїзді по системі плей-офф. Переможець цієї пари у другому колі Шляху чемпіонів потрапить на переможця пари «Есб’єрг» (Данія) - КяПа (Фінляндія).
Додамо, що для «Інтера» це перша участь у Юнацькій Лізі УЄФА.