​Ліга чемпіонів U-19. Наставник «Інтера» побоюється «Динамо»

Динамо Київ 30 Серпня, 12:30
Головний тренер юнацької команди «Інтера» Стефано Векки позитивно відгукнувся про київське «Динамо».

Стефано Векки вважає, що київський клуб - команда високого рівня, а результати матчів «Динамо» завжди непередбачувані.

Нагадаємо, «біло-сині» проведуть матчі з «Інтером» вдома і на виїзді по системі плей-офф. Переможець цієї пари у другому колі Шляху чемпіонів потрапить на переможця пари «Есб’єрг» (Данія) - КяПа (Фінляндія).

Додамо, що для «Інтера» це перша участь у Юнацькій Лізі УЄФА.