Причиною трьох зупинок гри став собака, що вибіг на поле, повідомляє obozrevatel.com.
Активний і доброзичливий пес явно хотів погратися з м'ячем, тому із задоволенням підбігав до футболістів, намагаючись відібрати у них м'яч. Арбітр зустрічі зупиняв поєдинок, чекаючи поки чотириногий друг під сміх гравців і глядачів залишить межі поля.
Вкотре, коли собака знову вискочив на газон і добіг у штрафну господарів, капітан «Суднобудівника» узяв тварину на руки і віддав одному зі співробітників стадіону.