Ще 7 серпня УЄФА виніс рішення Партизану, що два домашніх матчі команда має провести за порожніх трибун. Таке покарання команда отримала через заворушення на стадіоні під час кваліфікаційних поєдинків Ліги чемпіонів Партизан – Будучность та Партизан – Олімпіакос.
Суперники киян подали апеляцію, проте, як інформує
офіційний сайт організації,
матч 2 туру групового етапу Ліги Європи Партизан – Динамо таки відбудеться без глядачів. Один матч белградці вже зіграли без уболівальників проти Відеотону.Нагадаємо, матч Партизан – Динамо відбудеться 28 вересня у Белграді.