«Динамо» U-19 розгромило однолітків з «Арсеналу»

Динамо Київ 2 Вересня, 12:59
Неймовірною перемогою завершився матч 4-туру молодіжної першості.

У рамках 4-го туру чемпіонату U-19 київське «Динамо» зустрілося у столичному дербі з «Арсенал-Київ».

Матч відбувся на одному з полів заміської клубної бази ФК «Динамо» (Київ) у Чапаєвці.

Ще на першій хвилині динамівці пропустили гол від Вінера, проте він став тільки поштовхом до майбутнього розгрому. Вже у першому таймі забили Ісаєнко та Янаков і на перерву «біло-сині» йшли з перевагою. Проте у другому таймі юні динамівці не залишили жодного шансу своїм гостям і забили ще тричі! Авторами м'ячів стали Мельничук, Духан, Сорокін та Лига. Матч завершився з рахунком 6:1.