Олександр Хацкевич - про розгромну перемогу над «Динамо» Брест

Динамо Київ 2 Вересня, 14:46
Головний тренер київського «Динамо» поспілкувався з пресою після розгромної перемогинад одноклубниками з Бресту.

- Сьогодні ви вдало заповнили паузу, залишилися задоволені командою?

- Звіно задоволений, зіграло досить багато молодих хлопців, радий, що було видно велике бажання грати. Подякували таким чином вболівальникам. І тренерський штаб, і хлопці отримали колосальне задоволення від гри.

- Чи думали ви, що гра може завершитися з таким рахунком?

- Звісно, що ні. Брест доволі хороша команда, створюється нова команда, тому я не очікував такого рахунку.

- Дві червоні картки - чи не забагато для товариського матчу?

- Це говорить про те, що і ми, і суперники були серйозно налаштовані.

- Сьогодні було більше вихованців Мороза, ніж ваших...ділили підопічних навпіл?

- У нього тепер додасться ще більше головного болю, Алєксєєв хороший хлопець, у нього все попереду, він отримав хороший досвід.

- Мораєс грав сьогодні з особливим натхненням, чи розраховуєте ви на нього, як на основного нападника?

- Він скучив за грою, пропустив досить багато матчів. По бажанню і своєму менталітету він переможець і це видно по тренуваннях і по тому, як він віддається у кожному епізоді.

- Як ви мотивували молодих гравців перед цією грою?

- Коли вони побачили, скільки глядачів прийшло на стадіон - для них це вже була велика мотивація.

- Хтось з них зможе підсилити головну команду?

- У кожного з них є шанс і вони повинні показувати себе в іграх за молодіжну команду, тому у всіх непогані шанси.

- Ви бачилися вчора з Мілевським...

- Артем радий, що приїхав на рідний стадіон, хотів якомога швидше вийти на футбольне поле...вчора у нього був явно інший настрій, сьогодні його трішки зіпсували, він досвідчений гравець і допоможе розібрати своїй команді їхню гру.