Мілевський подякував вболівальникам за підтримку у матчі «Динамо» (Київ) – «Динамо» (Брест)

Динамо Київ 2 Вересня, 21:02
Форвард «Динамо» Брест Артем Мілевський подякував українським прихильникам футболу за підтримку у матчі проти київського «Динамо».

«Київ, велике дякую. Ви найкращі», – написав Мілевський у своєму Інстаграм, виклавши відповідне фото.

Нагадаємо, «Динамо» розгромило «Динамо» Брест з рахунком 7:0. Мілевський вийшов на заміну, а українські вболівальники влаштували справжню овацію Артему.