«Київ, велике дякую. Ви найкращі», – написав Мілевський у своєму Інстаграм, виклавши відповідне фото.
Нагадаємо, «Динамо» розгромило «Динамо» Брест з рахунком 7:0. Мілевський вийшов на заміну, а українські вболівальники влаштували справжню овацію Артему.