«Не хочу говорити за себе. Всі молодці. Навіть хлопці, які залишились на лавці молодці. Головне – не падати духом і працювати, у нас хороша конкуренція.
Особливо подобається грати у Харкові. Тут все чудово.
Думаю, м'яч не вийшов у моменті з другим голом.
Ми в перерві говорили з Ярмоленко і розуміли, що це «Шахтар-2», тому знали, як потрібно грати. Радий за Андрія. Він забив два м'ячі. Ще й в чемпіонаті Німеччини будемо разом з ним грати. Тільки не можна з ним разом «палитися». Там же серйозне дербі (сміється).»
Євген Коноплянка: «Розуміли з Ярмоленком, що проти нас грає «Шахтар-2»
Півзахисник збірної України Євген Коноплянка прокоментував перемогу над Туреччиною (2:0).