Флеш-коментар Андрія Шевченка

Збірна України 5 Вересня, 21:59
Вашій увазі флеш-коментар головного тренера збірної України після поразки від Ісландії (2:0).

- Андрію Миколайовичу, невже всі емоції та азарт гравці збірної залишили в тому матчі з Туреччиною в Харкові?

- Я б не сказав. Ми знали, що ми приїхали сюди на важку гру, про що я попереджав хлопців. Сьогоднішня гра була вирішена одним моментом, коли в спірному моменті арбітр прийняв рішення, що порушення не було. Потрібно переглянути ще цей епізод. Цей момент десь і вирішив долю матчу. Програючи 1:0, ми десь трохи розгубилися, пропустили ще одну контратаку. Нічого, у цій групі ще нічого не вирішено. Все буде вирішуватися в останніх матчах.

- Сьогодні не було кому взяти гру в свої руки і повести за собою партнерів. Ви так не вважаєте?

- Я не розглядаю так гру. Сьогодні ми упустили десь 10-15 хвилин матчу, особливо, у другому таймі. Тут треба віддати належне команді суперника. Ісландці добре організовані, у них є хороші виконавці. До того ж, вони грають удома, де у них є божевільна підтримка. Повторюся, все ще попереду.

- Чому настільки різними вийшли два тайми у виконанні збірної України?

- Я помітив лише провал у грі в наступні десять хвилин після першого пропущеного м'яча. Суперник забив гол у спірному моменті. Суддя порахував так, значить, так. Цей епізод зіграв, в свою чергу, велику роль - ми розгубилися, пропустили гол, почали поспішати, даючи супернику проводити контратаки. Ми втратили нитку гри. Потрібно було продовжувати робити те, про що ми домовлялися.

- Зараз збірна України займає вже четверте місце в турнірній таблиці. Ви ще сподіваєтеся на перше місце?

- Все ще попереду. Все буде вирішуватися в останній грі. Ісландці поїдуть в Туреччину, хорвати приїдуть в Україну. Всіх чекають важкі матчі - ми будемо боротися до кінця. Тим ця група і цікава.

- Чи задоволені ви діями всіх футболістів в сьогоднішньому матчі?

- У мене ні до кого немає претензій. Я знаю, що хлопці віддали все, що могли. На жаль, у нас є позиції, на яких гравці не отримують достатньо ігрової практики. Грати два матчі поспіль дуже важко. Було видно, що хлопці втомилися, а рівноцінних замін у нас не було. Тому, довелося грати цими виконавцями.