ФІФА відкрила справу через проявлений німцями нацизм

Динамо Київ 7 Вересня, 17:58
Міжнародна федерація футболу відкрила дисциплінарну справу щодо Німецького футбольного союзу після прояву нацизму фанатами збірної Німеччини в матчі відбіркового циклу до ЧС-2018 проти Чехії.

Зустріч групи С в рамках відбору до ЧС-2018 між Чехією та Німеччиною, яка відбулася в Празі і завершилася перемогою німців – 2:1, не обійшлася без скандалу.

Сотні ультраправих уболівальників збірної Німеччини, яким не подобається політика DFB (Німецького футбольного союзу), порушили хвилину мовчання, з якої почалася гра. Фанати скандували образливі для DFB кричалки і нацистські гасла. Про це повідомляє AP.

Також ФІФА відкрила справу проти чеської федерації футболу, адже приймаюча сторона відповідає за безпеку на арені під час змагань.

Очікується, що ФІФА винесе вердикт і прийме рішення про санкції наприкінці вересня.

Раніше голова DFB Райнхард Гріндель заявив, що поліція розслідує випадки прояву нацизму уболівальниками, на даний момент ведеться кілька кримінальних справ.