Зінченко взяв участь у традиційній фотосесії «Манчестер Сіті»

Динамо Київ 9 Вересня, 13:30
Олександр Зінченко потрапив на командне фото «Манчестер Сіті» сезону 2017/18.

Український хавбек разом з партнерами по команді взяв участь у традиційній фотосесії. Зінченко потрапив на загальне фото разом з 25-а партнерами та головним тренером Хосепом Гвардіолою.

Нагадаємо, Олександр минулий сезон провів у оренді в ПСВ. «Манчестер Сіті» заявив футболіста на матчі АПЛ, однак не включив українця у заявку на Лігу чемпіонів.