Євген Хачеріді: «Забив після того, як помінявся позицією з Сидорчуком»

Динамо Київ 10 Вересня, 20:23
Автор першого забитого м'яча в ворота «Олександрії» захисник Євген Хачеріді поділився враженнями від переможного матчу:

- Думаю, ми повинні були забивати голи ще в першому таймі. У нас було кілька хороших моментів для цього. Не знаю навіть, як в одному з епізодів з метра не забив Гонсалес. З «Олександрією» потрібно завжди забивати швидкий гол на початку гри, тоді стає набагато легше. Сьогодні ж ми довго з цим тягнули, довго не могли відкрити рахунок. Добре, що вдалося забити на початку другого тайму, нам стало одразу легше, адже суперник почав розкриватися. Надалі вдалося знову забити зі стандарту, а підсумував все прекрасним голом Вітя Циганков. Вважаю, ми здобули заслужену перемогу.

- Ваш гол - наслідок награною комбінації?

- Так, ми помінялися позиціями з Сидорчуком, я повинен був йти на дальню штангу, але він сказав: «Іди на ближню». Я пішов на ближню - міг забити головою, та не влучив по м'ячу. Але добре, що потім зумів в падінні дістати м'яч і переправити його у ворота.

- Чим можна пояснити тенденцію, що «Динамо» в останніх матчах грає краще саме в другому таймі?

- Важко сказати. Ми, начебто, і в першому таймі грали здорово, просто суперник добре оборонявся. У нас були свої шанси, але ми не забили. Не можу сказати, що ми грали в другому таймі набагато краще, ніж в першому.

Ми всі розуміли, що нас чекає важлива гра перед стартом у груповому раунді Ліги Європи. Потрібно було виграти і порадувати наших уболівальників. Перемога була дуже потрібна.

- Які емоції відчуваєте після матчів збірної?

- Все нормально. Прикро, звичайно, що програли ісландцям, але у нас попереду ще дві гри, так що нічого страшного - шанси ще є.