Російський коментатор: «Футболістів рівня Ярмоленка і Коноплянки у Росії немає»

Динамо Київ 11 Вересня, 14:52
Телекоментатор Геннадій Орлов вважає, що російські футболісти не доросли до того рівня, щоб грати в європейських клубах.

За його словами, українці Андрій Ярмоленко та Євген Коноплянка, які виступають в Німеччині, сильніші за росіян.

- Вам не прикро, що цього літа ніхто з наших футболістів не поїхав до Європи?

- А кого-небудь запрошували?

- Думаєте, ні?

- Не знаю.

- Але ж Ярмоленко з київського «Динамо» перейшов в «Боруссію», а інший українець Коноплянка виступає в «Шальке».

- По-перше, виконавця рівня Ярмоленка у Росії немає. Та й Коноплянки - теж. Тому вони і виступають в Німеччині. Ну ось кого з наших хлопців кликали в Європу?

Нагадаємо, що Євген Коноплянка з літа 2016 року виступає за гельзенкірхенський «Шальке», а Андрій Ярмоленко сьогодні дебютував у складі дортмундської «Боруссії».