Сергій Нагорняк: «Циганкова зараз не потрібно критикувати»

Динамо Київ 14 Вересня, 12:47
​Сергій Нагорняк поділився думкою про майбутні матчі українських команд у першому турі групового раунду Ліги Європи. 

«Зараз все буде залежати тільки від «Динамо». У албанців особливо шансів здобути очки немає. Ні перемогу, ні навіть нічию взяти у Києві вони не повинні. Кияни перевершують «Скендербеу» за всіма параметрами, і сплутати карти може тільки недооцінка суперника. Ймовірно, ми побачимо стартовий склад, як у матчі з «Олександрією». Циганков добре замінив Ярмоленк, і це радує. Так, він молодий і ще може грати нестабільно, але не потрібно його сильно критикувати. Пройде пару років, він набереться досвіду - і все буде в порядку. «Зорі» буде набагато складніше, і важко сказати, як луганчани себе покажуть в Лізі Європи. Від шведів, ймовірно, варто чекати скандинавський, силовий футбол. Ясна річ, що тут ніякої недооцінки не буде, все ж вони вибили з кваліфікації «Галатасарай» і ПАОК. Це скоріше в «Естерсунді» можуть порахувати, що перемога у них в кишені, - розповів «Вестям» Сергій Нагорняк

Нагадаємо, київське «Динамо» сьогодні зустрінеться зі «Скендербеу», а «Зоря» гратиме зі шведським «Естерсундом».