Фанати «Наполі» побили стюардів на ОСК «Металіст»

Динамо Київ 14 Вересня, 13:11
Матч Ліги чемпіонів не пройшов без фанатських інцидентів.

Під час матч 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів «Шахтар» - «Наполі» фанати італійської команди побили стюардів на трибунах.

Стюарди завадили італійцям, коли ті намагалися прорватися в інші сектори. У ситуацію довелося втрутитися співробітникам поліції.

Нагадаємо, минулого року фанати «Наполі» напали на вболівальників «Динамо». Двом українцям, які приїхали до міста Неаполь підтримати у Лізі чемпіонів київське «Динамо», завдали ножових поранень. Близько 90 вболівальників «біло-синіх» через проблеми з поліцією так і не потрапили на матч.