Під час матч 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів «Шахтар» - «Наполі» фанати італійської команди побили стюардів на трибунах.
Стюарди завадили італійцям, коли ті намагалися прорватися в інші сектори. У ситуацію довелося втрутитися співробітникам поліції.
Нагадаємо, минулого року фанати «Наполі» напали на вболівальників «Динамо». Двом українцям, які приїхали до міста Неаполь підтримати у Лізі чемпіонів київське «Динамо», завдали ножових поранень. Близько 90 вболівальників «біло-синіх» через проблеми з поліцією так і не потрапили на матч.