Раніше «Динамо» двічі займало перше місце (після чого доходило до чвертьфіналу, поступившись «Бразі» і «Фіорентині») і один раз - друге (в 1/16 фіналу програло «Валенсії»). В одному випадку біло-сині припинили боротьбу, фінішувавши третіми.
«Динамо» у групових раундах Ліги Європи«Динамо»: п'ятий захід в групу ЛЄ та два чвертьфінали
Для київського клубу нинішній груповий раунд Ліги Європи буде п'ятим.