Жуніор Мораєс про перемогу над «Скендербеу»

Динамо Київ 14 Вересня, 19:34
Нападник «Динамо» Жуніор Мораєс прокоментував перемогу над «Скендербеу».

- Ми здобули перемогу. Відчуваю себе добре, я щасливий, що ми досягли такого результату. Перший тайм? Ми не дуже добре давили, але потім тренер сказав нам в перерві кілька речей, що потрібно виправити, і другий тайм був краще.

- Думаєш, «Динамо» могло більше?

- Так, у нас було багато можливостей, також було багато боротьби. Скажу так - ми задоволені другим таймом.

- Вам подобається схема з двома форвардами?

- Звичайно, у нас з'являється більше моментів і ми більше граємо на атаку.

- Що скажете про вболівальників?

- Коли ми пропустили перший м'яч, вони почали співати, щоб підтримати нас. Це дуже важливо. Я був дуже радий це бачити на стадіоні.